Вибрані фільтри

Шини Taurus

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Конструкція

Резина Taurus: про виробництво

Резина Таурус випускається досить популярною французькою компанією Мішлен. Шини Taurus представлені у доступному ціновому сегменті для експлуатації на легкових та легковантажних транспортних засобах. В останні роки підприємство пройшло реорганізацію. Саме тому шини Taurus сьогодні виготовляються з використанням ряду інновацій. Завдяки цьому резина Taurus починає нестримно набирати популярність серед події Європи. Цей факт до того ж досить легко пояснити тим, що резина Taurus наділена бездоганними їздовими властивостями і одночасно радує прибічників економії. Водіїв з різних куточків світу заохочує й те, що в каталозі можна знайти шини Таурус для кожного сезону або ж придбати всесезонну гуму.

Розробники компанії враховують міжнародні стандарти, щоб повною мірою забезпечити всіх споживачів безпекою і надійністю, а також ведуть безперервний діалог з клієнтом. Шини Taurus представляють економ-сегмент, проте вони мають ряд переваг, на відміну від економічної китайської гуми. Ці шини виготовляються в Сербії, а враховуючи те, що вони є співробітниками з Мішлен, плюсом є їхній дизайн протектора. Справа в тому, що шини Taurus мають такий самий малюнок, як більшість популярних брендів преміум-сегменту. Резина Taurus – ціна доступна, якість відмінна.

Шини Taurus – гарантія безпеки

Резина Таурус вважається безпечною, адже відповідає усім стандартам та враховує умови, в яких буде експлуатуватися. Так, літні шини Taurus виготовляються з використанням високоміцного та якісного матеріалу. Правильно підібраний склад суміші дозволяє шинам отримати стійкість до високих температур і не зношуватися на розжарених дорогах дуже швидко. Зимова резина Taurus адаптована до найважчих погодних умов і досить добре демонструє себе навіть на засніжених і обмерзлих трасах. Не дозволяє гумі задубіти унікальний склад, що робить її еластичною.

Не обходить увагою сербська компанія Таурус і малюнок протектора. Саме форма протектора з правильно підібраним дизайном дозволяє упевнено керувати авто в будь-яких умовах. До того ж, дизайн протектора шини Таурус є поєднанням відмінних технічних характеристик та привабливого зовнішнього вигляду. Усі на шині Таурус розташовані ідеально, що дозволить вчасно позбавлятися води та бруду й уникати аквапланування.

Купити шини Таурус сьогодні зовсім не важко, адже дилерські мережі не припиняють свою роботу. Компанія продовжує активно боротися за позицію на світовому шинному ринку, тому її поставки можна назвати налагодженими. Значним плюсом є те, що на шини Taurus ціна є надзвичайно доступною, адже компанія завойовує бюджетний сегмент.

Порівняти до 4 товарів:

з 208
Ще 20 результатів
з 208
На правах реклами
Догори