Вибрані фільтри

Шини Sailun

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Якісна резина Sailun від китайського виробника

Резина Сайлун діє на шинному ринку світу ще не так давно. Компанія з’явилась у 2002 році і одразу ж почала свій стрімкий розвиток. Центральний офіс знаходиться в Китаї, а саме в Ціндао. Саме тут знаходиться центр досліджень та розвитку компанії, який займається впровадженням новинок, тестуванням продукції та її вдосконаленням. Завдяки тому, що керівники компанії постійно цікавляться технологіями та науковою роботою, якість резини цього бренду дійсно висока серед інших шин того ж класу.

З 2002 року компанія почала активно завойовувати прихильність споживачів Китаю. Роки йшли, фірма вирішила спробувати свої сили на світовому ринку. І вже на 2008 рік об’єми виробництва шин стрімко зросли. Сьогодні щорічно з конвеєру виходить до 10 млн. шин. Резина Sailun має ряд переваг. Але головним плюсом якісної продукції є те, що на шини Sailun ціна завжди залишається доступною, що можна пов’язати з тим, що бренд тільки починає свій шлях та бажає заохотити якомога більше покупців.

Шини Sailun: поєднання комфорту та безпеки з доступною ціною

Шини Сайлун можна придбати для зимової та літньої експлуатації. До того ж, в асортименті бренду є всесезонна резина Sailun ціна якої є досить привабливою. Використовувати резину всесезонну краще в зонах з помірним кліматом або в умовах міста. Досвідчені водії зазначають, що в зонах з суворими погодними умовами краще придбати два комплекти покришок, які зможуть на повну міць забезпечити комфорт в будь-який сезон. Шини Sailun сезонні відповідають потребам літи і зими. Так, шини Sailun літні виготовлені з унікальної та дуже жорсткої суміші, яка стійко витримає сильну спеку. А зимова резина Sailun є дуже еластичною, тому взимку про її замерзання турбуватися не варто. Всі шини Sailun можна по праву звати комфортними, адже вони мають низький рівень внутрішнього шуму. А про те, що вони на додаток є ще й економічними свідчить їхній низький рівень опору кочення. Резина Сайлун якість та комфорт за доступною ціною.

Порівняти до 4 товарів:

з 324
Ще 20 результатів
з 324
На правах реклами
Догори