Вибрані фільтри

Шини Roadstone

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Roadstone від південнокорейського виробника

Резина Роадстоун є брендом популярного виробника з Південної Кореї під назвою Нексен. Варто відзначити, що компанія має давню історію. Почала вона своє існування ще у 1942 році, але під іншим ім’ям. Вже протягом значного часу компанія не припиняє радувати свої споживачів, займатися безперервним розвитком та займатися розробками новинок. Пропрацювавши на внутрішньому ринку близько тридцяти років, компанія вирішила штурмувати світову арену. І вже у 1972 році відбувся першин експорт шин цього бренду.

Сьогодні шини Роадстоун є досить популярними. Вони мають достатню кількість гідних відгуків, а продажі компаніїї весь час збільшуються. Варто додати, що шини Роадстоун зараз експортуються в більш ніж сотню країн світу. Така кількість країн, які стали прихильниками бренду, говорить про те, що шини Роадстоун є якісними та комфортними.

Шини Roadstone: якість та комфорт

Резина Роадстоун виготовляється з використанням інновацій. Так, для моделювання унікального дизайну протектора використовуються комп’ютерне моделювання. Це дозволило знизити рівень внутрішнього шуму та йменувати шини комфортними. Що стосується рецептури гуми, то в суміш додаються винятково натуральний каучук з різноманітними присадками. Такий склад дозоляє підвищити рівень зчеплення з різними дорожніми покриттями, а також уменшити опір коченню. Завдяки цьому резина Роадстоун є економічною, адже з нею можна зменшити витрати на паливо, яке сьогодні є досить дорогим. Окрім якості шини цього бренду мають й інші переваги. Асортимент бренду досить різноманітний, представлена велика кількість моделей у популярних та найбільш затребуваних типорозмірах. Всесезонні, літні та зимові шини Роаудстоун наділять водія та його пасажирів безпекою. На шини Roadstone ціна є надзвичайно доступною. Резина Roadstone – ціна комфортного пересування разом з брендом, перевіреного роками праці.

Порівняти до 4 товарів:

з 269
Ще 20 результатів
з 269
На правах реклами
Догори