Вибрані фільтри

Шини Riken

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Конструкція

Результати тестів

до

Доступна сербська резина Riken

Сьогодні Рікен – це частина великого концерну Мішлен. Історія компанії починається досить давно. Вперше шини Рікен були випущені з конвеєру в 1979 році в Японії. Часи йшли, компанія зазнала змін, відбулась реорганізація. І вже на початку дев’яностих минулого століття відбувається поєднання компаній. Саме через це потужності виробництва переносяться в Європу, а саме у Сербію. На території заводу, який належав Мішлен, і продовжує свій розвиток Рікен.

Топ-команда починає розробляти стратегію, яка з часом виводить шини Riken на новий рівень. З підтримкою французької Мішлен виходить на європейський ринок і завойовує прихильність споживачів. Постійне оновлення обладнання, дослідження нових напрямків та міцна підтримка зробили шини Riken якісними, безпечними та надійними.

Шини Riken: поєднання високої якості з низькою ціною

Резина Riken ціна якої є доступною, представлена для експлуатації в літній та зимовий сезони. Також бренд пропонує шини Riken для всесезонної експлуатації, які забезпечать надійне пересування в умовах міста або в помірному клімату. Шини Riken представлені в значній кількості найпопулярніших типорозмірів. Резина цього бренду випускається для легкового транспорту, позашляховиків, кросоверів, легких вантажівок. Такий широкий вибір дозволяє усім водіям оснастити свої транспортні засоби міцними та надійними шинами Рікен.

Велику увагу при виготовлені шин спеціалісти приділяють оснащенню, конструкції, дизайну протектора та суміші гуми. Заводська лабораторія досліджує умови, в яких будуть експлуатуватися шини Riken і намагається відповідати всім нормам. Купити шини Рікен сьогодні не важко, адже дилерські мережі щодня продовжують наполегливо працювати. Компанія Рікен не припиняє весь час боротися за гідну позицію на ринку світу, тому її поставки є налагодженими. Резина Рікен – ціна відмінної якості та надійності.

Порівняти до 4 товарів:

з 113
Ще 20 результатів
з 113
На правах реклами
Догори