Вибрані фільтри

Шини Premiorri

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Резина Premiorri: бюджетне рішення для будь-якого авто

Сьогодні вибір шин досить широкий. Кожен водій має змогу придбати резину в економ, мідл та преміум сегментах. Резина Premiorri – це шини англійського бренду, які представлені в бюджетному сегменті. Компанія виготовляє свою продукцію на досить відомому серед українців шинному заводі під назвою «Росава», що знаходиться у Білій Церкві. Модельний ряд цього бренду досить широкий. До того ж, компанія постійно займається розробками та час від часу пропонує споживачам познайомитись із новинками за привабливою ціною. Шини Преміорі – це поєднання англійської якості з українською доступністю.

Шини Premiorri представлені для літнього, зимового та всесезонного використання. Враховуючи той факт, що резина Преміорі виготовляється на українському заводі, вона якнайкраще враховує всі особливості цієї кліматичної зони. Зимова резина Premiorri має унікальний дизайн протектора, який дозволяє підвищити рівень зчеплення з дорогою та уникнути неприємностей. Під час обледеніння не станеться неприємностей завдяки великій кількості сегментів на резині. Зимові шини Premiorri добре переносять мороз, мають низький рівень шумоутворення. В асортименті бренду можна знайти шини для м’яких та суворих зим. Літня резина Premiorri виготовляється з якісної суміші сіліки та каучука. Така рецептура дозволила підвищити зносостійкість у спекотні дні, зчіпні властивості навіть на мокрому асфальті. Всесезонна гума відрізняється середніми показниками, які дозволяють впевнено почуватись за кермом в різні пори року. Варто відзначити, що резина Premiorri будь-якої сезонності має низький опір коченню, що дозволяє говорити про неї як досить економічну. Перевагами Premiorri є бюджетна ціна, можливість економії палива, високий рівень безпеки та широкий модельний ряд. Все це дозволяє говорити про те, що резина Premiorri є досить якісною серед інших шин свого цінового сегменту.

Купити шини Premiorri

Купити шини Premiorri сьогодні не складно, адже компанія має налагоджені поставки не лише по Україні, а й по іншим куточкам світу. Резина Premiorri ціна якої завжди залишається доступною, перш за все заохотить економного водія. Враховуючи той факт, що компанія зацікавлена у залученні споживачів та розширенні клієнтської бази, шини Premiorri не розчарують у якості. Шини Premiorri – це якісні покришки від англійської компанії, які виготовляються на українському заводі та забезпечують безпечне та комфортне пересування дорогами будь-якої складності. Купити шини Premiorri – гарантовано отримати задоволення від керування авто і взимку, і влітку, і в міжсезоння.

Порівняти до 4 товарів:

з 71
Ще 20 результатів
з 71
На правах реклами
Догори