Вибрані фільтри

Шини Nexen

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Nexen від корейського виробника

Шини Nexen належать корейському виробнику. Історія бренду починається у 20 столітті. Роки розвитку, постійна націленість на результат дозволили вже наприкінці 20 століття заявити про себе світовій арені. В 1987 році компанія починає співробітництво з популярною та іменитою Michelin. З того часу резина Нексен постійно вдосконалюється. На базі заводу був започаткований науковий центр, який дозволив компанії весь час підвищувати якість власної продукції. Підприємство оснащено технікою останніх часів, що надає змогу випускати високоякісну та новомодну продукцію. Нексен пройшла реорганізацію, яка дозволила їй вийти на новий рівень та отримати гарні відгуки від споживачів всього світу. Великим плюсом є те, що компаніє володіє великою кількістю сертифікатів, які підтверджують те, що шини Нексен були, є та залишаються якісними.

Резина Nexen представлена в трьох сезонних видах: літньому, зимовому та всесезонному. Широкий сезонний ряд, наявність багатьох типорозмірів, дозволяють кожному водію оснастити своє авто шинами цього бренду. Варто зазначити, що шина Нексен є порівняно легкою. Тобто резина Нексен має досить маленьку вагу.

Також слід розглянути особливості сезонних виробів цього бренду. Зимова шина Нексен ідеально підходить для сніжних та морозних днів. Гума такої шини досить піддатлива та гнучка, що дозволяє їй на гідному рівні витримувати наднизькі температури. До того ж, така резина має відмінну дренажну систему, що дозволить водієві не турбуватися про те, чи вчасно відходить талий сніг з шини. Літня гума відмінно підходить для експлуатації під час спеки, коли температура повітря стабільно перевищує +15 градусів. Міцна та тверда гума літньої резини Нексен відрізняється підвищеною стійкістю до високих температур. Що стосується всесезонних покришок, то їх краще використовувати в помірному кліматі або винятково на дорогах міста. Усі шини Nexen, незалежно від сезонності та розміру, отримали велику кількість позитивних відгуків від водіїв з різних куточків світу. А для того, щоб резина Nexen послугувала якнайдовше, слід уважніше підходити до питань підбору шин та детальніше вивчати керівництво з експлуатації авто.

Шини Nexen – запорука впевненого керування

Резина Nexen представлена у кількох цінових сегментах, що надасть шанс оснастити свій транспортний засіб кожному бажаючому. Усі шини Nexen відрізняються підвищеною зносостійкістю, що дозволяє назвати їх досить економічними. До того ж, резина цього бренду демонструє низький рівень опору коченню. А це, як відомо, досить добре економить паливо. Про те, що резина Nexen є не лише економічною, а й комфортною, говорить те, що вона має низький рівень внутрішнього шуму. Резина Nexen, ціна якої завжди залишається доступною, в широкому асортименті представлена на Shiny.com.ua. Можливості сайту дозволять підібрати шини Nexen за найкращою ціною та зробити правильну покупку.

Порівняти до 4 товарів:

з 353
Ще 20 результатів
з 353
На правах реклами
Догори