Вибрані фільтри

Шини Nankang

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка

Показати все

Маркування ЄС


до

Продавець

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Nankang від тайванського виробника

Шини Нанканг – це продукція досвідченого виробника, який займається виробництвом взуття для авто вже не перший десяток років. Заснована компанія Нанканг була ще у середині минулого століття, а саме у 1959 році. З років заснування і до сьогодні головний офіс компанія базується в Тайбеї. Головним власником компанії є Чжань Цайюнь. Компанія вже більше половини століття невпинно завойовує прихильність не лише азійського споживача, а й світового.

Як і більшість азійської продукції, резина Нанканг відрізняється потягом до інновацій. Заводи проходять постійне оновлення, а топ-команда активно вивчає модні напрямки. Також на базі компанії є лабораторія та відділ перспективного планування. Та якісна резина Нанканг, яку ми знаємо сьогодні, є результатом багаторічної наполегливої праці кожного спеціалісту заводу.

Шини Nankang: швидкість, безпека, комфорт

Провідні спеціалісти компанії змогли розробити унікальну гумову суміш, що зробило шини Нанканг стійкими до зносу. Варто відзначити, що резина Нанканг сезонна має зовсім різний склад. Так, літня гума є досить жорсткою. Це допомагає їй не зноситися під час мандрівки у спекотні дні. А ось зимові шини Нанканг навпаки є надзвичайно еластичними. Працівники фірми врахували особливості зимового сезону та те, що жорстка гума у морозні дні може просто замерзнути, та виготовили особливу гуму за унікальною рецептурою. Не забули приділити увагу спеціалісти і конструкції шини Нанканг, дизайну протектора, оснастці. Значною перевагою бренду є те, що на шини Nankang ціна є помірною. Продукція бренду представлена в мідл-сегменті, тому усі бажаючі можуть оснастити свої транспортні засоби шинами Нанканг. Резина Nankang ціна якої залежить від профілю, розміру та сезонності, в широкому асортименті представлена в мережі, тому придбати її буде зовсім не важко.

Порівняти до 4 товарів:

з 669
Ще 20 результатів
з 669
На правах реклами