Вибрані фільтри

Шини Michelin Energy XM2

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка

Маркування ЄС


до

Продавець

Шини Michelin Energy XM2 виробляються у Франції

Французький бренд Michelin відомий автолюбителям всього світу вже 128 років. За цей час в арсеналі компанії накопичився багатий модельний ряд гуми для різних сезонів, дорожніх покриттів і автомобілів. Завдяки постійно трансформується технологічних процесів, підбору відмінної сировини і інноваційним виробничим прийомам, шини Мішлен стали символом комфортної та безпечної їзди. Також продукція французького бренду є невід'ємною частиною всіляких професійних автопробігів, гонок і змагань. Найавторитетнішими з них можна назвати: ЧС на витривалість, ЧС з шосейно-кільцевих мотоперегонів, чемпіонат спорткарів IMSA і європейські гонки Ле-Ман.

Символом компанії є милий каучуковий чоловічок Бібендум, що складається з безлічі надутих шин. Цей персонаж демонструє вірність французьким традиціям комфорту і легкості, інноваційність підходу і різноманітність вибору.

Переваги шини Michelin Energy XM2

Дана модель є однією з найпопулярніших моделей для літньої їзди. Високий попит на цю гуму забезпечується за рахунок її універсальності, витривалості і ідеально підігнані експлуатаційними характеристиками. До головних переваг цієї моделі відносяться такі чинники:

  • комфортабельність;
  • високий рівень шумоізоляції;
  • значний запас міцності;
  • забезпечення відмінної керованості, як на сухих, так і на вологих покриттях;
  • ідеальне гальмування в будь-яких погодних умовах;
  • ефективний опір акваплануванню.

При досить низькій ціні шини Michelin Energy XM2 забезпечують практично люксові умови для водіння.

Особливості шини Michelin Energy XM2

Літні легкові нешиповані шини Michelin Energy XM2 демонструють рівний впевнений хід як на звичайних трасах, так і на дорогах з великою кількістю стиків і нерівностей. Рівень шумопоглинання забезпечує комфортну їзду навіть на старих і розбитих асфальтових покриттях, що у нас не рідкість. Тому дана модель так популярна у вітчизняних автолюбителів.

Малюнок протектора збалансований таким чином, щоб курсова стійкість залишалася стабільною при будь-яких змінах дорожнього полотна. Чергування глибоких борозен з різноспрямованими лініями забезпечує чудове зчеплення, швидкий розгін і моментальне гальмування в разі потреби. Динамічні якості дозволяють стрімкий рух з місця без пробуксовок навіть на першій передачі. Дані характеристики роблять водіння безпечним і слухняним.

Завдяки ефективному опору акваплануванню, на вологих покриттях шини Michelin Energy XM2 поводяться просто ідеально, навіть якщо на шляху зустрічаються глибокі калюжі. Також похвали заслуговують зчіпні якості, елегантне проходження поворотів, мініатюрний гальмівний шлях і передбачуваність. Ще однією важливою перевагою цієї гуми є висока зносостійкість. Шини Energy XM2 можуть від'їздити три-чотири сезони без особливих втрат в плані експлуатаційних характеристик.

Головним і єдиним недоліком даних шин є їх невпевнена поведінка на грунтових дорогах. Втім, цей аспект позначений в переліку офіційних технічних характеристик.

Шини Michelin Energy XM2 - це ідеальний варіант гуми для довгих щоденних поїздок по місту, поїздок на дачу і подорожей по трасах.

Порівняти до 4 товарів:

з 20
з 20
На правах реклами