Вибрані фільтри

Шини Matador

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Matador – запорука впевненості за кермом

Сьогодні шинна індустрія набуває стрімкого розвитку. Автовиробники створюють нові моделі авто, які потребують переглянути підхід до виготовлення автогуми. Саме тому сьогодні шинний ринок дивує споживачів справжньою різноманітністю продукції – виникають нові моделі, вдосконалюються старі. Кожен водій транспортного засобу знає, що якісні автошини – це запорука впевненості за кермом. Тому підбір резини – справа дуже важлива, що потребує чимало уваги водія. Більшість популярних брендів шинного ринку зарекомендували себе як надійні ще багато років тому. Серед брендів з великою історією можна виділити Матадор. Шини Матадор діють на ринку вже близько дев’яти десятків років.

Компанія виникла ще в роки, коли існувала Чехословакія. Саме у ті часі резина Матадор вперше зійшла з конвеєру. З першої ж партії споживачі наділили шини Матадор позитивними відгуками, адже гума і дійсно відрізнялась якістю. І до сьогодні цей бренд випускає шини, які відрізняються надійністю так якістю серед інших брендів Європи. Роки йшли, компанія невпинно розвивалась та вдосконалювала власну продукцію, не припиняючи впроваджувати новинки. Вже на початку дев'яностих двадцятого століття заводи Праги і Братислави об'єдналися в холдинг. Приклавши до розвитку загальні зусилля, старанно працюючи, керівники досягли того, що резина Matador сьогодні вважається унікальною, міцною, надійною та потужною. Матадор постійно кошти засоби в розробку нових моделей. Це дозволяє розробити унікальну рецептуру суміші, яка забезпечить комфортне і тривале керування дорожніми покриттями будь-якої складності. Отже, розробники постійно приділяють увагу найважливішим характеристикам та займаються науковою роботою. Спеціалісти ведуть постійний діалог з клієнтом та цікавляться, що є актуальним серед споживачів саме зараз. Резина Matador – це якісні покришки, виготовлені із застосуванням інноваційних технологій.

Купити шини Matador можна в широкому асортименті. Словацька компанія пропонує шини Матадор для легкових, легковантажних і вантажних транспортних засобів. До того ж, є шини цього бренду для експлуатації в будь-який сезон. Матадор пропонує споживачам познайомитись з найбільш затребуваними типорозмірами та оснастити своє авто шинам прекрасної якості.

Шини Matador: швидкість, комфорт, безпека

Купити шини Матадор можна для зимової та літньої експлуатації. Сезонні шини цього бренду мають значну різницю, адже спеціалісти на базі центру намагаються врахувати усі особливості клімату та зробити шини Матадор найбільш стійкими до всіх умов. Окрім цього, в асортименті бренду є й всесезонна гума. Літні шини Матадор проявлять свої найкращі властивості при температурі вище +7 градусів за Цельсієм. Такі шини можна використовувати не лише у спекотні сухі дні, а й під час дощу. Справа в тому, що резина Матадор має досконалу дренажну систему, яка допоможе уникнути аквапланування. Унікальна гумова суміш допоможе резині Матадор встояти перед високими температурами та не втратити зносостійкість. На літні шини Matador ціна є досить приємною та трохи нижчою за зимові. Зимова резина Матадор забезпечить комфортне керування навіть під час міцних морозів. Такі шини не втратять своєї еластичності та вчасно евакуюватимуть талий сніг та бруд. Всесезонні шини з посередніми показниками дозволять почуватись впевнено у міжсезоння або весь рік на дорогах міста. Шини Mатадор – ціна комфорту та безпеки.

Порівняти до 4 товарів:

з 312
Ще 20 результатів
з 312
На правах реклами
Догори