Вибрані фільтри

Шини Marshal

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Marshal: з історії виробництва

Резина Маршал серед споживачів вважається міцною, якісною та стильною. Бренд виготовляє велика корейська компанія Кумхо вже не один десяток років. Проте центральна лабораторія компанія базується в Англії, що є свідоцтвом того, що шини Маршал орієнтовані на європейського споживача. Ті шини Marshal, з якими ми знайомі сьогодні, є результатом багаторічних цілеспрямованих зусиль кожного робітника заводу та наукового центру.

Резина Marshal виготовляється з використанням інноваційних технологій і в суміші, і в конструкції. Шини цього бренду мають унікальний та досить сучасний дизайн протектора, який поєднує в собі приємний зовнішній вигляд та дуже хороші технічні характеристики. Компанія весь час займається розробками новинок, час від часу презентує оновлені моделі. Дослідження модних напрямків, постійна націленість на результат та бажання задовольнити забаганки кожного клієнта дозоляють говорити про те, шини Marshal є міцними та якісними. Резина Marshal – ціна надійності та зносостійкості.

Шини Marshal: особливості

Шини Маршал мають ряд особливостей, які відрізняють її від інших покришок того ж цінового сегменту. В асортименті бренду є зимова та літня резина Маршал. Для тих, хто мешкає у помірному кліматі або більшу частину часу пересувається лише дорогами міста, Маршал розробили всесезонні шини. В зимовому ряді можна знайти шини шиповані та фрикційна. Також Маршал презентує резину з отворами для шипів, тому водії за бажанням зможе їх встановити. Варто додати, що бренд має спортивну спрямованість, тому з повною впевненістю можна сказати, що резина Marshal є зносостійкою та витривалою до значних навантажень.

Шини Marshal сезонні мають різні характеристики, які роблять їх придатними для особливостей кожного клімату. З шинами Маршал зимовими водій може почуватися впевнено навіть під час ожеледиці або сильного снігопаду. З чудовими дренажними системами ці шини подарують безпечний рух на дорозі будь-якої складності. Літні шини Маршал будуть залишатись зносостійкими навіть під час надзвичайної спеки. Не страшними для резини цього бренду будуть і вологі дорожні покриття. Великим плюсом резини цього бренду є те, що шини Marshal ціна є надзвичайно доступно.

Порівняти до 4 товарів:

з 219
Ще 20 результатів
з 219
На правах реклами
Догори