Вибрані фільтри

легкові Зимові шини Marshal IZEN MW15

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Як купити зимові шини, які ідеально підходять для вашого авто

Вибір зимової резини для легкового автомобіля повинен базуватися на кліматичних умовах регіону, особливості авто, репутації виробника і вартості виробів. Тому перш, ніж купити зимові шини, необхідно отримати наступну інформацію:

  • який вид зимових покришок оптимальний для використання в вашому регіоні;
  • параметри авто для вибору розміру шин;
  • думка автолюбителів про конкретні бренди;
  • скільки коштує зимова гума в різних магазинах

Зимова резина, різновиди

Існує два основних типи покришок: шини липучки і шиповані шини. Зимова гума з фрикційним принципом дії робить їзду на автомобілі безпечною і стійкою, завдяки мікрорельєфним покриттю. Другий варіант забезпечує зчеплення зі слизьким дорожнім покриттям за рахунок спеціальних опуклостей (шипів).

Плюси і мінуси

Головними перевагами зимової шипованої гуми є довговічність і можливість пересуватися по снігових заметах. Така здатність необхідна під час раптових снігопадів, коли комунальна техніка не справляється з розчищенням проїжджої частини. Також проникнення шипів покришок в верхній шар льоду буде актуальним, якщо авто часто виїжджає за місто.

До недоліків шипованої гуми відносяться: зменшення швидкісного режиму, необхідність обкатки при проїзді перших 200 кілометрів і непередбачувана поведінка на різних покриттях.

Завдяки м'якій текстурі і спеціальним канавкам для відводу води, зимова резина липучка не ковзає і не створює додаткового шуму при їзді. Фрикційні покришки підвищують керованість автомобілем, а для їх використання не обов'язково чекати перших морозів. Шини-липучки можна «перевзути» вже в кінці жовтня і знімати в квітні. Основним мінусом даних покришок є неможливість «тримати дорогу» при сильній ожеледі.

Отже, якщо Вам ви живете в місцевості, для якої властиві м'які зими, і Вам доведеться пересуватися по асфальтованих міських дорогах, тоді варто купити зимову гуму з ефектом липучки. Такі шини добре пробираються крізь зимову «кашу», що необхідно при заїзді у двори. Якщо холодну пору року Ви часто вибираєтеся за місто, і не знаєте точно, яке там Вас чекає покриття, то ставте шиповану гуму, так як вона добре поводиться на всіх видах покриття, особливо на льоду.

Параметри і виробники зимової резини

Вибираючи конкретну модель шин, слід звернути увагу на рекомендацію виробника щодо ширини і висоти коліс. Наприклад, якщо ширина покришки буде значно більшою, це може збільшити контакт, але зменшить зчеплення. Як правило, відомі торгові марки створюють лінійки для будь-яких параметрів авто. Якщо потрібного Вам розміру немає, то оптимально купити модель трохи меншу по ширині, але більшу по висоті.

Кращими марками в плані асортименту та якості вважаються: Nokian, Pirelli і Gislaved.

Як купити зимову гуму за хорошою ціною

Найчастіше при покупці шин люди використовують або особистий досвід і рекомендації знайомих або інтернет-ресурси. Однак введення в пошуковий рядок поєднання «зимова резина ціна» передбачає витрату часу на порівняльний аналіз вартості цікавих моделей на різних сайтах. Оптимальним вирішенням цього питання є використання сервісів, які автоматично вибирають кращий за ціною варіант. Для отримання результату тут досить буде ввести марку, розмір і серію шини.

Нема більше товарів для вашого пошуку.

Ви знайдете наші найпопулярніші товари тут:

Порівняти до 4 товарів:

з 16170
Ще 20 результатів
з 16170
На правах реклами