Вибрані фільтри

Шини Laufenn

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Резина Laufenn: комфортне та тривале керування

Резина Лауфен є досить молодою порівняно з давно відомими майстрами шинного виробництва. Проте, за такий короткий час існування компанія вже встигла отримати прихильність споживача не лише на внутрішньому ринку, а й на світовому. Шини Лауфен почали виготовлятися в Кореї, а бренд є дочірньою компанією Hankook Tire. Перші шини Laufenn зійшли з конвеєру в 2014 році, і відразу ж завоювали місце лідерів на ринку Азії. Сьогодні шини Laufenn представлені у великій кількості типорозмірів, що може порадувати усіх водіїв.

Придбати шини Laufenn можна для використання в літній і зимовий сезони. Вся сезонна резина має ряд відмінностей. Шини Лауфен в асортименті є фрикційні та шиповані. Літні резина Laufenn ціна якої є трохи нижчою за зимову, виготовляється з унікальної гумової суміші, яка робить її жорсткішою і, відповідно, більш зносостійкою. Зимова резина Лауфен навпаки є еластичною, що зумовлюється потребами шин у морозні дні. Уся сезонна резина цього бренду має відмінні дренажні системи та відрізняється чудовим зчепленням з дорогою. До того ж, шини Laufenn мають низький рівень внутрішнього шуму та опору кочення. Це дозволяє говорити про шини Laufenn як про комфортні та економічні, адже кожен отримає можливість зменшити витрати на паливі.

Шини Лауфен: ціновий сегмент

На шини Laufenn ціна представлена в мідл сегменті, адже корейський виробник зацікавлений в тому, щоб споживач залишився задоволеним. Знайти шини Laufenn можна на ринках і в магазинах, а також в режимі онлайн. Покупка в інтернеті здійснюється в комфортних умовах всього в декілька кліків мишкою. До того ж, кожен власник авто зможе порівняти ціни на шини Laufenn і зробити правильну покупку без втрати в бюджеті.

Порівняти до 4 товарів:

з 227
Ще 20 результатів
з 227
На правах реклами
Догори