Вибрані фільтри

Шини Lassa

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Результати тестів

до

Резина Lassa – якісні шини від відомого турецького виробника

Всі досвідчені водії впевнені, що відмінна гума є ключовим елементом, що гарантує безпечну та комфортну подорож транспортним засобом. Саме тому підходити до питання підбору шин потрібно з особливою увагою. Тим, власникам авто, які бажають поєднати якість та економічність, слід звернути особливу увагу на шини Lassa. Резина Ласса виготовляється в Туреччині протягом останніх сорока років. Компанія має багату історію, намагається постійно розвиватись та впевнено крокує до успіху. Фірма була заснована у 1974 році у Туреччині. Сьогодні головний офіс компанії базується в Стамбулі.

Одразу ж після заснування почалась активна робота: був побудований великий завод, оснащений міцними потужностями виробництва. І вже у 1977 була видана перша партія шин під цим брендом. Звичайно, спочатку компанія була орієнтована винятково на турецького споживача. Але плідні роки праці, виготовлення шин згідно з правилами Європейської Економічної Комісії, постійне впровадження інноваційних технологій дозволили компанії Ласса вийти на світову арену. Фірма невпинно займається науковою роботою, що дозволяє їй час від час поповнювати асортимент новими моделями. Варто зазначити, що бренд займається активним співробітництвом з легендарними Бріджстоун. Резина Lassa має велику кількість сертифікатів та нагород. Так, у 2009 році шини цього бренду були визнані переможцями на ралі в Італії. Безсумнівно, те, що гонщики обирають шини Ласса говорить про те, що вони є дійсно якісними, витривалими та стійкими.

Шини Lassa: швидкість, якість, комфорт

В асортименті бренду представлені шини на легкові авто, фургони, позашляховики та кросовери. Не обійшли стороною розробники і питання сезонності. Так, є шини Lassa для літньої та зимової експлуатації, що є безсумнівним плюсом, адже враховуючи кліматичні особливості нашої зони, краще мати два комплекти якісних сезонних шин. Літня резина Lassa ціна якої є трохи нижчою, має унікальну конструкцію. Дизайн протектора літньої шини Lassa дозволяє отримати відмінний рівень зчеплення з дорогою та уникнути неприємних ситуації. Суміш, із якої виготовляється гума, дає змогу знизити опір коченню та підвищити рівень зносостійкості. Що стосується зимового сезону, то резина Lassa для морозних днів має унікальний склад, який дозволив забезпечити високу еластичність навітиь під час наднизьких температур. Все це дозволяє говорити про те, що спеціалісти Ласса піклуються про безпеку своїх споживачів.

Не забуває компанія і про комфорт та економічність. Резина Ласса є досить стійкою до зносу, має низький опір коченню. Це дозволяє придбати шини Ласса та експлуатувати їх порівняно довше, разом з тим економлячи на паливі. Рівень внутрішнього шуму у шин цього бренда низький, то під час пересування водій буде забезпечений комфортом на сто відсотків. Шини Lassa – ціна відповідає якості.

Порівняти до 4 товарів:

з 342
Ще 20 результатів
з 342
На правах реклами
Догори