Вибрані фільтри

Шини Kleber

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Результати тестів

до

Резина Kleber для справжніх цінителів якісної гуми

Для тих водіїв, які цінують у виробництві шин досвід, ідеально підійде резина Клебер. Клебер – це французький бренд, який почав підкорення світового шинного ринку ще на початку двадцятого століття. Мосьє М. Ворк ще у тисяча дев’ятсот десятому році організував компанію, яка займалася виготовленням виробів з гуми. Спочатку це були товари, які зовсім не стосувалися автомобільної тематики – компанія виготовляла вироби для медичного і побутового устаткування. Але незабаром фірма розширила напрям своєї діяльності, захотівши спробувати себе у новій сфері. Так, керівник компанії вирішив додати до виробництва виготовлення пневматичних шин. Час йшов, фірма стрімко крокувала вперед. Близько до середини 20 століття один з керівників заводу став захоплюватися автомобільними перегонами. Це захоплення дало поштовх тоді фірма і почала займатися виробництвом звичайної автогуми.

Перші шини Клебер увійшли в продаж 1945 році і не залишили жодного клієнта байдужим. На той момент резина Kleber мала назву «Клебер В 10» і була призначена для автомобілів, що беруть учать у перегонах. Роки йшли, а компанія активно боролася за позицію на світовому ринку. На заводі відбувалось постійне оновлення обладнання, що дозволяло компанії весь час крокувати в ногу з часом. Після кількох років наполегливої роботи, фірма презентувала своїм клієнтам перші безкамерні шини Kleber, що стало фурором.

Шини Kleber: сучасні рішення

Шини Kleber – це продукція світового рівня. На шини Kleber ціна представлена в мідл-сегменті, що дозволяє кожному водію оснастити своє авто якісними шинами за доступною вартістю. Резина Клебер представляється виробником як гума, що є придатною для використання навіть під час екстремальних умов. До того ж, шини Клебер надзвичайно добре проявляють себе як в теплу погоду, так і під час надзвичайно низьких температур. Правильно підібрана гумова суміш, міцна конструкція, високоякісна оснастка та унікальний дизайн протектора пояснюють лідерство Клебер на шинному ринку країн СНД. Резина Клебер є саме тією, якій не страшні дощі, зливи і ожеледиці, які є постійними гостями на дорогах нашої країни. Резина Kleber – ціна неперевершеної якості.

Порівняти до 4 товарів:

з 193
Ще 20 результатів
з 193
На правах реклами
Догори