Вибрані фільтри

Шини Kenda

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Резина Kenda – якість, перевірена роками

Перед тим, як придбати шини, більшість водіїв зазвичай звертає увагу на відгуки споживачів та те, як давно бренд існує на світовому ринку. Власникам транспортних засобів, які підбирають автогуму саме за такими критеріями, можна порадити звернути увагу на шини Кенда. Резина Кенда відома вже не один десяток років. Компанія була заснована у 1962 році, коли і вийшли з конвеєру перша автогума цього бренду. Спочатку це була невелика фабрика, заснована Чіном Пао Яном. Перші роки компанія займалась виготовленням шин для велосипедів, а на заводах працювало лише близько півсотні працівників.

Роки йшли, компанія зазнала реорганізацію. Вже сьогодні бренд представляє шини Кенда для легкового та легковантажного транспорту. Завдяки плідній праці заводської лабораторії, кожного співробітника цеху та менеджерів компанія вийшла на новий рівень. Сьогодні резина Кенда – це якісна та доступна продукція, яка прагне надати безпечне та надійне пересування дорожніми покриттями будь-якої важкості кожному своєму клієнту.

Шини Kenda: модельний ряд

Резина Кенда має актуальний модельний ряд та пропонує познайомитись своїм клієнтам із шинами літніми, зимовими та всесезонними. Варто відзначити, що вся резина Кенда представлена у великій кількості найпопулярніших типорозмірів. Щоб шини Кенда проявили свої найкращі характеристики під час їзди, водій повинен звернути увагу на кліматичну зону, у якій знаходиться, вивчити, який типорозмір найкраще підходить для даного типу автотранспорту. Значною перевагою бренду є те, що на якісні шини Kenda ціна є помірною. Резина Kenda ціна якої може варіюватися в залежності від висоти профілю, сезонності та розміру, в широкому асортименті представлена в інтернет-мережі, що дозволить зробити покупку шин цього бренду зробити більш комфортною та доступною.

Порівняти до 4 товарів:

з 39
Ще 19 результатів
з 39
На правах реклами
Догори