Вибрані фільтри

Шини Gislaved

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Результати тестів

до

Скандинавська резина Gislaved

Виробництвом резини Гіславед займаться швейцарська компанія з багаторічним досвідом виготовлення взуття для транспортних засобів. Ще наприкінці дев’ятнадцятого сторіччя, а саме у 1893 році, вийшла в продаж перша резина Gislaved. На той час цей сегмент ринку не був настільки зайнятий, тому компанія активно почала розширюватись. Роки плідної праці дозволили шинному майстру залишитись на ринку навіть у кризові для всього світу часи. Компанія продовжує активну роботу над власною продукцією. Не припиняється активне впровадження інноваційних технологій, що дозволяє крокувати в ногу з часом та виготовляти нові та досить цікаві моделі резини. Більш ніж столітній досвід виробництва дозволив бренду винайти міцні та надійні шини Гіславед, які надають гарантію безпечної і комфортної їзди навіть у найскладніших дорожніх умовах.

На початку дев’яностих минулого сторіччя шведський бренд став частиною корпорації Контіненталь. Такий крок дозволив фірмі розвиватись на новому рівні. Сьогодні споживачам пропонуються для знайомства шини Гіславед для літнього і зимового використання на легкових і легковантажних авто. Придбати сезонні шини Gislaved – забезпечити комфортну подорож засніженим бездоріжжям і розжареними палючим сонцем трасами, адже шини Гіславед дуже добре пристосовані до найбільш екстремальних умов.

Шини Gislaved: міць та надійність

Значним плюсом є те, що на шини Gislaved ціна завжди залишається помірною. Це дозволяє купити шини Гіславед всім, хто дійсно цього забажає. Звичайно ж, на шини Gislaved ціна дещо варіюється. Проте сегментація відбувається у кожному бренді і залежить від кількох чинників: висоти профілю, сезонності та розміру. Найбільш високу вартість матиме гума низького профілю, зимового сезону та великого розміру. Проте різниця в ціні в середині бренду Гіславед не буде значно відрізнятись. Резина Гіславед – ціна скандинавської впевненості за кермом.

Порівняти до 4 товарів:

з 186
Ще 20 результатів
з 186
На правах реклами
Догори