Вибрані фільтри

Шини Fulda

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Fulda: з історії компанії

Підбір шин – справа надзвичайно нелегка. Зазвичай водії надають перевагу брендам, які зарекомендували себе як якісні, мають гідні відгуки від споживачів та працюють вже не один десяток років. Саме такою є компанія Фулда. Резина Фулда була випущена з конвеєру у 1990 році в Германії. З тих пір аж до сьогоднішнього дня шини Fulda невпинно удосконалюються та не припиняють завойовувати прихильність своїх клієнтів. Рік із року компанія пропонує клієнтам познайомитись з новинками, а випуск продукції відбувається у великій кількості типорозмірів. Протягом останніх двадцяти п’яти років шини Фулда мають винятково позитивні відгуки. Так, споживачі відзначають, що шини Fulda є якісними, зносостійкими, безпечними та комфортними. Також серед плюсів значиться і доступна ціна. Резина Fulda поєднує в собі німецьку якість і європейську доступність.

Шини Fulda: головні особливості

Шини Фулда кожен водій може придбати з урахуванням кліматичних особливостей. Досвідчені водії знають, що перевзувши авто вчасно, пасажир та водій отримують гарантію безпечної їзди за будь-яких погодних умов. Так, зимова резина Fulda чудово переносить морозні температури. На шинах цього бренду є велика кількість спеціальних канавок. Це допомагає вчасно позбавлятись від надлишків талого снігу та бруду, що дозволить пересуватись безпечно навіть у страшенні снігопади. Велика кількість ламелів на зимовій резині Фулда забезпечують надійне зчеплення з дорожнім покриттям будь-який час. Це дозволяє впевнено їздити під час ожеледиці.

Літні шини Фулда також мають ряд переваг. Завдяки жорсткій гумі шини Фулда не будуть зношуватись досить швидко навіть у надзвичайно спекотні дні. Резина Фулда літня також має оснащення якісною дренажною системою. Саме тому водій під час пересування мокрими дорогами може не перейматися питаннями виникнення аквапланування, адже дощова вода буде евакуюватись вчасно.

Варто відзначити, що на шини Фулда ціна не є досить високою. Зазвичай на шини Fulda ціна буде залежати від ряду факторів: висоти профілю, типорозміру, сезонності. Що стосується першого аспекту, то резина Fulda низька вийде дорожче. З типорозміром все просто: чим більше шина, тим вища її вартість. А літня та всесезонна гума Фулда є дешевшою за зимову. Все це зумовлюється особливостями конструкції. Але варто пам’ятати, що водій повинен мати два комплекти сезонної гуми. Саме від цього аспекту залежить безпека водія та людей, які знаходяться у авто. Резина Fulda – ціна гідної якості.

Порівняти до 4 товарів:

з 288
Ще 20 результатів
з 288
На правах реклами
Догори