Вибрані фільтри

Шини Falken

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Falken: досвід компанії

Фалкен – це компанія з виробництва шин, яка має досвід у цій сфері, який вимірюється більш ніж 30 роками. Вперше компанія заявила про себе у 1983 році, коли була випущена перша резина Falken. Перші кілька років фірма активно завойовувала прихильність споживачів Німеччини, а вже наприкінці 80-х років 20 століття заявила про себе на світовому шинному ринку. Годи розвитку дозолили компанії значно розширитись, розпочати роботу власного дослідницького центру та посісти гідне місце у світовому рейтингу.

Варто зазначити, що компанія має орієнтацію на спорт, тому ці шини по праву можна назвати витривалими до високих навантажень та зовнішніх подразників. Неодноразово шини Фалкен доводили свою першість на видатних ралі та навіть витримали навантаження двадцяти чотирьох годинних перегонів у Нюрбургринзі. Все це дозоляє з впевненістю сказати про те, що резина Falken є міцною, зносостійкою та якісною.

Шини Falken: безпека, впевненість, комфорт

Резина Falken представлена для легкового та легковантажного транспорту. Що стосується сезонності, то в асортименті бренду можна знайти всесезонні, зимові та літні шини. Виробник, звичайно ж, враховує потреби кожних кліматичних умов та використовує унікальну рецептуру гуми для шин кожного сезону. Так, зимова резина Falken є еластичнішою за літню, що зумовлено її потребами. Справа в тому, що такі шини Falken мають витримати морози та не задубіти при мінусовій температурі. Якщо їх вдягнути у сильну спеку, то вони зносяться надзвичайно швидко. Відповідно, літня резина Falken є жорстокою та стійкою до спеки. Всесезонна гума має посередні показники, та має експлуатуватись у помірному кліматі. На шини Falken ціна завжди залишається доступною, що можна назвати її перевагою. Резина Фалкен – ціна впевненого керування у будь-який сезон.

Порівняти до 4 товарів:

з 345
Ще 20 результатів
з 345
На правах реклами
Догори