Вибрані фільтри

Шини Cordiant

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Шини Cordiant: поєднання доступної ціни та гідної якості

Оснащення авто шинами – справа досить серйозна, адже від цього аспекту залежить безпека водія і пасажирів. Велика кількість брендів породжує деякі труднощі підбору, водії просто губляться. Більшість споживачів шукає поєднання доступної ціни та гідної якості на шини. Саме такою продукцією є Кордіант. Резина Cordiant – це якісна гума родом із Росії. Шини Cordiant є досить молодими, адже вперше були випущені на початку 21 століття. Перша партія побачила світ в 2005 році. З того часу Cordiant успішно оснащує різні транспортні засоби своєю продукцією. Російська резина вражає споживачів широким модельним рядом: шини Cordiant налічують досить велику кількість розмірів і різних дизайнів протекторів. На сьогоднішній день виробник має близько 400 варіантів шин. Окрім продукції для легкових авто, компанія виробляє шини для сільськогосподарської і промислової техніки.

Компанія постійно розвивається і удосконалюється, розробляючи нові технології виробництва і упроваджуючи інновації. Робота наукового центру, різноманітні текст драйви, пошуки кращої суміші – все це дозволяє постійно крокувати в ногу з часом. Сьогодні автогума Cordiant має захоплюючі відгуки від водіїв з Росії і СНД. В асортименті бренду можна знайти шини Cordiant як для літнього, так і для зимового сезонів. Кожен з типів шин виробляється на високоякісному устаткуванні з використанням унікальної рецептури, яка поєднує в собі природні та штучні матеріали. Великим плюсом можна вважати і те, що купити шини Кордіант не важко, адже робота дилерських мереж досить налагоджена, що дозволяє бути впевненими у тому, що кожен водій зможе оснастити свій транспортний засіб цією резиною.

Резина Cordiant: сезонність і ціна

На шини Кордіант ціна залежить від ряду параметрів. По-перше від того, на який тип транспорту купляється гума. Безсумнівно, легкові шини будуть дешевшими. По-друге, на ціну впливає сезонність. Зимові шини зазвичай виходять трохи дорожчими за літні. Резина Кордіант має сезонні особливості, зумовлені кліматичними вимогами. Літня резина Кордіант трохи жорсткіша за зимову, яка у свою чергу відрізняється еластичністю. Усі шини цього бренду мають досить хорошу дренажну систему, яка вчасно відводить сніг та воду. З такою системою водій не буде перейматись питанням виникнення аквапланування. Великим плюсом є те, що резина Cordiant вважається більш економічною та комфортною порівняно з іншими шинами свого цінового сегменту. Резина Cordiant – якісні та комфортні шини за доступною ціною.

Порівняти до 4 товарів:

з 62
Ще 20 результатів
з 62
На правах реклами
Догори