Вибрані фільтри

Шини Cooper

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Результати тестів

до

Надійна та популярна резина Cooper

Кожен водій прагне знайти найкращі шини для авто з великою кількістю позитивних відгуків та багаторічним досвідом роботи. Такими є шини Купер. Компанія працює на виробництво шинної продукції вже більше сотні років. Вперше фірма заявила про себе ще на початку двадцятого століття, а саме у 1914 році, коли з конвеєру зійшла перша резина Cooper. Випускаються шини в Америці. А головний офіс компаній до сьогодні базується в штаті Огайо. З 1914 року до сьогодні компанія невпинно працює, не забуваючи вести постійний діалог з клієнтом та задовольняти смаки кожного споживача. Шини Cooper – це поєднання високої якості та американської доступності.

Головна ціль компанії – створити шини Cooper довговічні та стійкі до зовнішніх факторів. Науковий центр на базі заводу дозволяє постійно розробляти та удосконалювати суміші, робити гуму більш зносостійкою та міцною. З шинами цього бренду водій може на повну отримувати задоволення від керування авто та бути впевненим у безпеці себе та своїх пасажирів.

Шини Cooper: головні переваги

На шини Cooper ціна є досить доступною. Компанія представляє свою продукцію у преміум та мідл сегментах. В асортименті бренду є шини Купер всесезонні, зимові, літні. Кожен водій може одразу купити два комплекти шин цього бренду – літній та зимовий, та забути про придбання нових шин на деякий час. Шини Купер є зносостійкими, що дозволяє підвищити час їхньої експлуатації. Окрім того, вклавши гроші у резину Купер один раз, водій зможе значно зекономити на паливі, адже шини цього бренду мають низькій рівень опору коченню. Іншою перевагою резини є те, що внутрішній шум є низьким, тому ці шини можуть по праву називатися комфортними.

Розробники Купер не обходять увагою важливі сторони і враховують всі кліматичні особливості. Саме тому резина Cooper цінується рівнем своєї безпеки. Зимова, літня та всесезонна гума має велику кількість сертифікатів, які підтверджують її якість. А кожна нова модель пере випуском у продаж проходить ряд тестів, які визначають її придатність. Резина Купер – ціна американської якості.

Порівняти до 4 товарів:

з 205
Ще 20 результатів
з 205
На правах реклами
Догори