Вибрані фільтри

Шини Aeolus

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Резина Aeolus: у ногу з прогресом

Резина Аеолус – це якісна продукція китайської компанії. Шини Аеолус відрізняються від інших шин свого цінового сегменту високою стійкістю, міцністю та довшим використанням. На світовому шинному ринку компанія зарекомендувала себе ще кілька років тому. Варто відзначити, що шини Аеолус виготовляються з використанням інноваційних технологій в конструкції та складі суміші. Такий підхід до роботи дозволяє постійно випускати нові моделі, які відповідають потребам часу.

Жодна шина цього бренду нової моделі не виходить в продаж без попереднього тестування. Великою перевагою бренду є те, що його якість має підтвердження сертифікатами. В кінці дев’яностих минулого століття компанія отримала знак якості. Починаючи з 2000-го року бренд почав активно займатися сертифікацією власної продукції, отримав чимало дипломів та нагород. Щороку з конвеєра виходить більше 5 мільйонів шин Аеолус. Компанія стрімко розвивається та не перестає втрачати популярність приблизно у 80 країнах світу.

Шини Aeolus: голосні характеристики

Брендом представляється літня та зимова резина Aeolus ціна якої завжди вражає своєю доступністю. Компанія прагне завоювати прихильність кожного споживача, тому не робить вартість значно високою. На шини Aeolus ціна залежить від ряду параметрів: сезонності, розміру, висоти профілю. Проте сегментування ціни всередині бренду не є досить високим. Компанія має добре налагоджену роботу дилерських мереж, що дозволяє купити шини Аеолус у будь-якому куточку світу.

Порівняти до 4 товарів:

з 67
Ще 20 результатів
з 67
На правах реклами
Догори